Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Atopie-online-mezioborove.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.
» Z oboru » Nový akreditovaný kurz Systémová léčba atopické dermatitidy

Co se děje v oboru? Sledujte novinky.

Nepřehlédněte pravidelnou dávku aktualit v podobě článků, reportáží i přednášek.

Nový akreditovaný kurz Systémová léčba atopické dermatitidy

EUNI kurzy
Nový akreditovaný kurz Systémová léčba atopické dermatitidy

Za Vaši pozornost stojí akreditovaný kurz, jehož cílem je během 45 minut seznámit lékaře s problematikou aktuálních možností systémové terapie atopické dermatitidy. Studijní materiál v podobě prezentace a bohaté diskuse osvětluje aktuální stav poznání v teoretické, ale i praktické rovině.

Co víme o systémové léčbě atopické dermatitidy? Jak vysoká je incidence i reálné počty pacientů? Jak zní doporučení k léčbě cyklosporinem? Kdy je pacient vhodný pro systémovou léčbu? Co zahrnují úhradová kritéria pro léčbu cílenou? Jak vypadá algoritmus pro volbu systémové terapie? S kterými nežádoucími účinky systémové terapie se můžeme setkat? Co říkají data z registru BIOREP? Jak zhodnotit závažnost onemocnění? Která přidružená onemocnění se mohou vyskytnout? O čem svědčí kazuistika pacientky s těžkou formou atopické dermatitidy? Jaký byl klinický stav nemocné před zahájením léčby cyklosporinem? Jak vypadala terapeutická rozvaha a léčebný plán? Jaký byl další postup při neúčinnosti a intoleranci cyklosporinu?

Odpověď na všechny tyto otázky, praktické příklady i doporučení pro klinickou praxi přináší diskuse tří odborníků, která je součástí e-learningového kurzu Systémová léčba atopické dermatitidy. Autorkami kurzu jsou prof. MUDr. Petra Cetkovská, Ph.D., MUDr. Jorga Fialová a MUDr. Martina Kojanová, Ph.D. Studujte s námi a vše se dozvíte.

Po nastudování kurzu máte možnost absolvovat závěrečný test. Kurz, který je ohodnocen 3 kredity v rámci systému celoživotního vzdělávání lékařů, můžete absolvovat ZDE. Studium kurzu je zdarma, stačí se registrovat na www.euni.cz.  Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu ČLK č. 16.

Sdílet