» O projektu

Získejte druhý názor

na diagnózu a léčbu Vašeho pacienta

Představení projektu Atopie-online-mezioborove.cz

Objevte možnosti rychlé, snadné a bezplatné online konzultace v dermatologii

Základem správné diagnostiky a úspěšné léčby je mimo jiné multioborová spolupráce. Čím více názorů na další léčbu svého pacienta získáte, tím je pro vás rozhodování snazší. V praxi mohou nastat různé raritní či atypické situace, protože každý pacient je individuální. V běžné praxi, ale i v případech, které se vymykají standardním postupům, je skvělé mít možnost získat druhý názor od dalších kolegů.

A přesně proto vznikl konzultační a vzdělávací projekt Atopie-online-mezioborove.cz, který je určen především pro dermatology. Web umožnuje získat další názor na léčbu pacienta s atopií, a to s možností multioborového přesahu. Projekt přináší skvělou příležitost snadno, rychle a zdarma konzultovat léčbu atopie s dalšími odborníky. K případům se může vyjádřit až 11 členů odborného kolegia. Na webu stačí vyplnit jednoduchý formulář a odeslat jej. O nejvhodnějším postupu terapie se tazatel dozví z e-mailu, který mu přijde za pár dnů. Všechny případy jsou publikovány anonymně.

Poraďte se i vy o konkrétním postupu terapie u svého pacienta, je to snadné. Výhodou je rychlá odpověď i fakt, že konzultace je bezplatná a anonymní. Na nově zveřejněné kazuistiky vás včas upozorníme e-mailem. Stačí jen vložit případ.

Video návod

21. 2. 2022

Velmi děkuji za odpověď na můj dotaz.

16. 11. 2021

Děkuji za názory kolegia k tak komplikovanému případu.

15. 11. 2021

Velice děkuji za konzultaci, byla jsem spokojená s rychlou reakcí

3. 7. 2021

Děkuji za vaše názory

3. 6. 2021

děkuji všem za Vaše názory a doporučení

20. 5. 2021

Moc děkuji za vše, za čas a odpovědi.

23. 4. 2021

Moc děkuji všem za radu a názor

16. 4. 2021

Moc děkuji, velmi si cením možnosti této konzultace

11. 2. 2021

Dobrý den, moc děkuji všem za odpověď. Je to velmi přínosné.