Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Atopie-online-mezioborove.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.
» Z oboru » Pozvánka na Trýbův dermatologický den

Co se děje v oboru? Sledujte novinky.

Nepřehlédněte pravidelnou dávku aktualit v podobě článků, reportáží i přednášek.

Pozvánka na Trýbův dermatologický den

Kongresy a odborné akce
Pozvánka na Trýbův dermatologický den

Rádi bychom Vás informovali o sympoziu Trýbův den I. dermatovenerologické kliniky LF MU a FN u sv. Anny v Brně, které proběhne ve dnech 22.–23. září 2022

Odbornou garantkou akce je prof. MUDr. Hana Jedličková, Ph.D., přednostka I. dermatovenerologické kliniky LF MU a FN u sv. Anny v Brně. Sympozium bude tentokrát věnováno tématům zásadním pro současnou dermatovenerologii – novým poznatkům a moderním možnostem terapie, především u autoimunitních chorob, atopického ekzému, hidradenitidy a kožních nádorů. Čekají nás novinky v infekčních onemocněních a prostor budeme věnovat i novým tématům, kterými jsou nežádoucí účinky moderních terapií na kůži. V rámci bloku kazuistik se mimo jiné seznámíte se spinocelulárními karcinomy u pacientky s psoriázou léčenou Psoriasinem.

Další program pak nabídne téma „Jaké jsou dlouhodobé zkušenosti s dupilumabem v ČR?“ v dílčím sympoziu, které se bude konat dne 23. září od 10.30 hodin.
Za projekt Atopie-online-mezioborově se budeme těšit na setkání s Vámi.

Bližší informace a program najdete ZDE.

Registrovat se můžete na tomto odkaze.

 

Sdílet