Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Atopie-online-mezioborove.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.
» Z oboru » Pozvánka na 19. kongres českých a slovenských dermatovenerologů

Co se děje v oboru? Sledujte novinky.

Nepřehlédněte pravidelnou dávku aktualit v podobě článků, reportáží i přednášek.

Pozvánka na 19. kongres českých a slovenských dermatovenerologů

Kongresy a odborné akce
Pozvánka na 19. kongres českých a slovenských dermatovenerologů

Rádi bychom Vás informovali o konání 19. kongresu českých a slovenských dermatovenerologů, který proběhne ve dnech 6.–8. června 2024. Akce se uskuteční v hotelu Clarion v Olomouci. 

Program je i letos pestrý a bohatý. Účast potvrdila profesorka Emmanuella Guenova ze švýcarského Lausanne, specialistka na kožní lymfomy, dalším zajímavým hostem bude profesor Marius-Anton Ionescu z Paříže, který pohovoří o mikrobiomu u kožních zánětů, dále expert na rosaceu profesor Martin Schaller z německého Tübingenu, polská specialistka na estetickou dermatologii a dermatohistopatologii Joanna Czuwara, řecký plastický chirurg, dermatoalergolog a dermatoonkolog Emmanouil Dimonitsas a profesor Jacek Szepietowski z polské Vratislavi se dvěma přednáškami – o svědění a o hidradenitis suppurativa.

Z našich témat se v pátečním bloku můžete těšit například na přednášku o potravinových reakcích u pacientů s atopickou dermatitidou, problematiku odrazu pylové sezony v imunologickém profilu ekzematiků nebo na pohled do historie dětské dermatologie, současný stav a perspektivy.

Detailní program kongresu, možnost registrace a další podrobnosti naleznete zde.


Sdílet